«IT-Universe – 2014/15» національний фінал

4 – 5 червня 2015 р. в м. Київ, Україна, на базі Київського національного університету культури і мистецтв  відбулась головна подія Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe – 2014/15» в Україні – національний фінал.

Національний фінал проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1533 від 29 грудня 2014.

ІТ-Олімпіада стартувала 1 жовтня 2014 в чотирьох країнах: Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан і Україна. Протягом шести місяців учасники – понад 75 навчальних закладів України і більше 800 студентів змагалися за право зустрітися на національному фіналі.  ДонНТУ був представлений в конкурсі компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання» трьома студентами факультета КІТАЕР, спеціальності «Телекомунікаційні системи та мережі»:

  • Кабакчей Вікторія;
  • Грищенко Віталій;
  • Корєнєв Олександр.

На регіональному етапі наші студенти посіли 1, 2 та 4 місця. В національному фіналі Кабакчей Вікторія зайняла 2 місце, Грищенко Віталій – 5 місце та Корєнєв Олександр – 10 місце. Всього в цьогорічному фіналі приймали учать 18 студентів з провідних ВУЗів України. Запрошення до участі в міжнародному фіналі, що відбудеться в м. Баку (Азейрбаджан) отримала Кабакчей Вікторія